Tikai laimīgi pāri dara šīs lietas – vai jūs esat viens no tiem?

Daudzas attiecības ir labas, bet nevienas nav perfektas.

Kā jau cilvēki, mēs bieži mēdzam pārspīlēt ar savām laimes prasībām, it īpaši, kad runa ir par mūsu romantisko dzīvi. Taču, varbūt tu pārspīlē un patiesībā tavām attiecībām, pēc būtības, nav ne vainas?

Tev ir grūtības pārstāt teikt ‘’mēs’’. Vai tev ir sanācis sevi pieķert pārāk bieži sakot ‘’mēs to’’ un ‘’mēs šo’’? Apsveicam! Tas varētu liecināt, ka tev ir laimīgas attiecības – jo pāri, kas jūtas kā komanda, ir labāki konfliktu atrisināšanā.

Tu gribi, lai visi zinātu par tavām attiecībām. Taviem sarunu biedriem varētu šķist garlaicīgi nepārtraukti klausīties par tavām attiecībām, bet ko gan padarīsi, ja tās ir laimīgas? Vienalga vai paziņo par savu attiecību laimi ‘’Facebook’’, vai runājot ar draugiem, vienmēr ir skaidrs, ka labas attiecības noslēpt ir grūti. Tavs partneris, droši vien, domā tā pat.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close