Vēlies, lai vīrietis domātu tikai par tevi? Seko šiem padomiem

sieviete
Iemīlējusies sieviete var pastāvīgi domāt par savu vīrieti: viņa sapņo, jau iepriekš izbauda tikšanos, plāno kopīgo laika pavadīšanu.

Un viņai vienmēr gribas, lai arī vīrietis pastāvīgi domātu par viņu – to var panākt vairākos veidos, liekot lietā tikai mazu drusciņu sievišķīgas gudrības.

Svarīgi, lai vīrietis sajustu tavu “nepieejamību” – liec viņam pašam censties panākt tikšanos, pārdzīvot un nervozēt.

Ar savu izturēšanos un vārdiem jāparāda, ka tu esi sieviete, kura jāiekaro. Atkal un atkal no jauna. Izliecies (vai arī atļaujies būt) aizņemta un liec saprast, ka savus svarīgos darbus liec pie malas tikai tāpēc, lai satiktos ar viņu.

Sniedz vīrietim iespēju pašam meklēt ieganstu ar tevi satikties, cīnīties par tavu uzmanību, pārvarēt grūtības. Ja spēsi visu iekārtot tā, lai vīrietis justos kā galvenās balvas ieguvējs, tas viņu ļoti spēcīgi tev piesaistīs.

Vairāk lasi nākamajā lapā!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close