5 sarunas, kurām reiz jābūt attiecībās- cik no tām Tev ir bijušas?

 

Nākotnes saruna. Vai viņš/a vēlas bērnus, vai varbūt plāno pārcelties dzīvot uz otru pasaules malu nākamgad?! Vai viņš/a kādreiz plāno apprecēties? Kādi ir viņa/as nākotnes karjeras plāni? Nākotne var būt kas tāds, par ko ir bailīgi domāt, kur nu vēl runāt ar savu jauno partneri. Bet pārliecināties, ka tu un tavs partneris vēlaties līdzīgas lietas, ir svarīgi. Ja jūs abi vēlaties pilnīgi atšķirīgu nākotni, visticamāk, ka jūsu attiecības nebūs veiksmīgas ilgtermiņā. Šī var būt dīvaina saruna, jo nevēlies otru nobiedēt ar radīto spiedienu par kopīgu nākotni, tomēr nevar arī noliegt, ka aina ir ne tik aprobežota.

Ģimenes saruna. Ja jūsu attiecības ir gana nopietnas, visticamāk, esat iepazīstinājuši partneri ar savu ģimeni. Šī procedūra var būt nervus kutinoša, jo vēlaties, lai jūsu ģimenei rodas tik pat labs iespaids kā radās jums pašai. Reizēm tas var prasīt ilgāku laiku, līdz jūsu ģimene atzīst jūsu jauno mīlestību, tomēr tas ir tā vērts. Ja kādreiz rodas situācija, kurā jūtams, ka otras pusītes ģimene tevi neatzīst, atceries palikt cieņpilns un ar nobriedušu attieksmi.

Draugu saruna. Gan jau, ka gadās situācijas, kurās nākas pavadīt kopīgu laiku ar drauga draugiem. Otras pusītes draugi varētu domāt, ka tā kā viņi viņu pazīst ilgāk, viņiem varētu būt priekšroka uz kopīgu laika pavadīšanu. Tieši šī iemesla dēļ, ir svarīgi runāt ar savu jauno partneri par to, cik daudz laika varat veltīt viens otram un cik daudz draugiem, tā, lai neviens nejustos apdalīts. Attiecībās esot, ir labi neaizmirst kas tu esi, bet nekad neskādē zināt kā labi pavadīt laiku lielākā kompānijā.

 

 

Avots: srtrends.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru